Hukuki Şartlar

Anasayfa > Hukuki Şartlar

Moulinex Web Sitesi Hukuki Şartları ve Kullanım Koşulları
    Bu siteye girmekle, aşağıda belirtilen tüm şart ve koşulları okuyup kabul etmiş sayılırsınız.

   1. Bu sitede verilen bilgiler yalnızca ticari olmayan kişisel kullanım için sunulmuş olup, yalnız bu amaçla kullanılabilir. Size sağlanan bu izne bağlı olarak, bu siteyi kopyalamanız veya bu siteden herhangi bir bilgi almanız halinde tüm telif hakları ile marka veya diğer mülkiyet haklarının saklı olduğunu kabul etmiş olursunuz. Bu bilgilerin her türlü izinsiz kullanımı, marka, telif hakları, gizlilik ve yayın haklarının ihlali de dahil olmak üzere, ancak bunlarla sınırlı kalmamak kaydıyla, kullanıcının ceza almasına neden olabilir.

   2. Bu sitede adı geçen tüm markalar, hizmet markaları ve logolar, Moulinex ve onun kardeş firmalarının tescilli ve tescilsiz markalarıdır. Bu sitede verilen hiçbir materyal, zımnen, kendi kendisiyle çelişerek veya başka bir şekilde, marka sahibinin yazılı izni olmaksızın, sunulan markanın veya herhangi bir patentin kullanım hakkının ya da lisansının devri, şeklinde yorumlanmamalıdır. 

   3. BU SİTEDEKİ BİLGİLER, ORTALAMA KALİTE, UYGUNLUK GARANTİSİ VEYA BELİRLİ BİR AMAÇ YA DA İHLALSİZLİK DAHİL OLMAK ÜZERE VE BUNLARLA SINIRLI KALMAMAK KAYDIYLA, HERHANGİ BİR GARANTİ VERİLMEKSİZİN, İFADE YA DA İMA OLMAKSIZIN, “OLDUĞU GİBİ” VERİLMİŞTİR.

   4. Moulinex, verilen bilgilerin doğruluğunu ve eksiksizliğini beyan veya garanti etmez. Moulinex, sitede verilen bilgilerin güncellenmesi veya düzeltilmesi ile ilgili olarak veya içeriklerdeki hata ve eksikler ile ilgili hiçbir yükümlülük veya sorumluluk taşımamaktadır.

   5. Moulinex, önceden bilgi vermeksizin, içerikler, malzeme, ekipman, özellikler, modeller ve stok durumu ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

   6. MOULINEX, BU SİTEYE YA DA LİNKLERİNE ERİŞİMİNİZDEN YA DA FAYDALANMANIZDAN DOLAYI OLUŞACAK HERHANGİ BİR DOĞRUDAN, TESADÜFİ, DOLAYLI YA DA CEZAİ ZARARDAN SORUMLU TUTULAMAZ.

   7. Bu sitede, Moulinex tarafından işletilmeyen diğer sitelere bağlantılar bulunabilir. Moulinex, bağlantısı verilen bu sitelerin içeriğinden sorumlu tutulamaz ve bu bağlantı Moulinex’in bu siteleri onayladığı anlamına gelmez. Moulinex, bu bağlantı sitelerinin içeriği üzerinde kontrol sahibi değildir ve bu sitelerin kullanımı sonucu oluşabilecek herhangi bir durumdan sorumlu tutulamaz.


   Herhangi bir kullanıcı, soru, yorum, öneri veya herhangi bir dokümanın içeriği ile ilgili geribildirimi kapsayan bir bilgi iletirse, bu bilgi gizli sayılmayacak, mülkiyet dışı tutulacak ve Moulinex’e ait kabul edilecektir. Moulinex, bu bilgilerle ilgili hiçbir yükümlülük taşımayacaktır ve bu bilgileri sınırlandırılmaksızın üçüncü şahıslara ifşa edebilecek, iletebilecek, kullanabilecek ve yeniden yorumlayabilecektir. Bununla birlikte, Moulinex bu bilgileri içeren ürün geliştirme, üretim ve pazarlama da dahil olmak üzere ve bunlarla sınırlı kalmamak kaydıyla, bu bilgiler kapsamında bulunan herhangi bir fikri, konsepti, bilgiyi veya teknikleri serbestçe kullanma hakkına sahiptir.

   İnternet üzerinden yayınlanan bilgilerinizin gizliliğinin teminat altında olmadığını bildiririz. İlettiğiniz bilgiler yalnızca Groupe SEB ve bağlı kuruluşlarına ulaştırılacaktır.

İnternet üzerinden satış hakkında

Moulinex ürünlerinin, internet üzerinden ve piyasadan,  üretici tarafından tavsiye edilen perakende satış fiyatının altında, spot satış kapsamında satın alınması halinde, ürünlerin üretici firmalar tarafından verilen garantihizmeti kapsamında olmayabileceği konusunda müşterilerimizi uyarmak isteriz.


Önemli Not:

Moulinex ibareli ürünler ile ilgili olarak garanti belgesi düzenleme zorunluluğu  ve ilgili belgeden kaynaklanan tüm yükümlülükler  Tüketicinin  Korunması Hakkında Kanunu' nun 13 ve 15. maddeleri uyarınca ürünün üreticisi veya  ithalatçısı için öngörülmüştür. MOULINEX ürünlerinin orijinal markalı ve yasal yollarla ithal edilmiş olduğunu kontrol ediniz. Alışverişlerinizde mutlaka garanti belgesi ve / veya fatura talep ediniz.Fiyat Listesi - Site haritası - Hukuki şartlar - Groupe Seb - Moulinex International - Join Us - © Moulinex 2007